avatarVeronika Sádovská 09.10.2020 1min čtení

Se Sodexo jednoduše vyřešíte všechny vánoční dárky

Vánoce se blíží a pokud patříte mezi ty, kteří nakupují dárky s předstihem nebo se chcete vyhnout frontám v obchodech, máme pro vás zaručený tip. Jediné, co budete potřebovat je vaše Flexi Pass CARD. Lze s ní totiž zaplatit až za tisíce služeb a zboží. Ušetřete rodinný rozpočet a udělejte radost svým blízkým za své benefity. A je jen na vás, jestli vyberete knihy, poukázky na kulturu, zážitek, zdraví, sport nebo relaxaci.

Sázka skoro na jistotu

S Flexi Pass CARD můžete vybrat pod stromeček jakoukoli knihu ve většině velkých knihkupectví: Neoluxor, Kosmas či Knihy Dobrovský. Ať již zvolíte detektivku, román, kuchařku nebo encyklopedii, určitě nešlápnete vedle.

Pro ty, co mají všechno

Dali jste své drahé polovičce už všechno od parfémů po ponožky? Pak je na čase udělat změnu a vytasit se s překvapením. Podívejte se na Zážitky.cz nebo Alegria, kde si přijde na své opravdu každý. Adrenalinové nadšence dostanete širokou škálou zážitků, jako jsou seskok padákem, jízda v závodním automobilu či painballová přestřelka. Klidnější povahy potěšíte zážitkem ošetřovatel v ZOO na zkoušku, workshop kaligrafie nebo kurz vaření. A co takhle zážitek v podobě tetování? Není problém, na to jsme domluvili profíky z Hell.cz, u kterých můžete zakoupit dárkové vouchery.

Pokud máte kolem sebe fanoušky cizích jazyků, můžete vybírat poukazy na kurzy u celé řady jazykových škol. Většina z nich v dnešní době nabízí také výuku online a nebo vsaďte přímo na online kurzy od Blabu nebo Tea-lerning.cz.

Sdílená radost je dvojnásobná

Není nad to užít si dárky společně a nadělit si předplatné na kulturní zážitky – například koncerty České filharmonie nebo filmový maraton v Cinema City

Společně si můžete také užít wellness třeba v INFINIT Maximus nebo Saunia. Nepřeberné množství odpočinkových aktivit uhradíte svými benefity i na Slevomat.cz, kde můžete za pár minut vytisknout poukazy na únikové hry, jízdu na čtyřkolkách, návštěvu aquaparku nebo pobyty po České republice. Ty můžete pořídit s vašimi volnočasovými benefity i na Travelking.cz nebo jen rezervovat ubytování na ehotel.cz.

Co ocení babička s dědou?

Pokud nevíte, co dát pod stromeček prarodičům, určitě se podívejte po vitamínech a doplňcích stravy pro seniory. U našich partnerů Benu lékárna či Dr. Max naleznete spoustu produktů na posílení imunity a zdraví. Dalším tipem na užitečnou nadílku jsou nové brýle, které koupíte v GrandOptical.

Všechny možnosti, kde můžete nakupovat dárky s Flexi Pass CARD, najdete na www.mujpass.cz

Tip na závěr: Od 16. listopadu startujeme velkou vánoční kampaň speciálních nabídek s mnoha volnočasovými partnery. Sledujte náš blog a sociální sítě, ať vám nic neuteče. 

 

Footer Sodexo