avatarSodexo Benefity 26.08.2020 1min čtení

Plaťte s Gastro Pass CARD nově přes Qerko

Gastro Pass CARD a Qerko:
Šetřete čas a plaťte pohodlně z mobilu


Znáte to. Na oběd sotva půl hodiny, spěch na odpolední schůzku, v restauraci fronta na placení a vrchní v nedohlednu. Tak tomu právě odzvonilo! Se svou Gastro Pass CARD teď zaplatíte díky aplikaci Qerko bezkontaktně a bez obsluhy.

 

Stravenková karta Gastro Pass CARD je nově součástí Qerka, chytré aplikace, se kterou zaplatíte za útratu jednoduše pomocí QR kódu, který naskenujete ze stolu v restauraci. Bezkontaktně a bez čekání na číšníka.

 Qerko_sodexo_ruka3_resize

 

Jak to funguje?

Do mobilu si stáhnete aplikaci Qerko. Vytvoříte si osobní profil a vyberete Gastro Pass CARD jako platební metodu. Potom už jen registrujete číslo karty a všechno potvrdíte esemeskou. Od této chvíle můžete platit za obědy mobilem, a to už skoro ve stovce restaurací ze sítě Sodexo.

Důležité!: Pro úspěšnou registraci je nutné mít nastavené telefonní číslo pro bezpečnostní sms na portále Sodexo Osobní účet v Nastavení uživateleZabezpečení účtu, případně v mobilní aplikaci pak v NastaveníVáš profil.

 

 

Kde takto mohu zaplatit?

Všechny partnerské restaurace podporující platbu Gastro Pass CARD přes Qerko najdete na vyhledávači provozoven MujPass.cz pod filtrem Platební metoda → Qerko. A nové restaurace přibývají každý den!

 

Qerko toho umí mnohem víc

Nejenže s apkou zaplatíte bez zadávání PINu nebo lovení drobných po kapsách a to až do výše denního limitu 800 Kč. O útratu se také můžete rozdělit s kolegy, aniž byste se šli postavit do fronty k pokladně na bar. Celý účet vidíte přehledně v aplikaci. S Qerkem odpadnou i tištěné účtenky. Tu svou máte v e-mailu ihned po zaplacení. A objednávání jídla s sebou do kanceláře? Také hračka. Vyberte si jídlo, zaplatíte ho a pak si ho jen na čas vyzvednete u okénka. Bez zbytečného čekání.

 

Gastro Pass CARD a Qerko prostě šetří čas. Stáhněte si aplikaci do svého mobilu. K dispozici je pro Android i pro iOS.

 

google appapple app

 

Qerko navíc šetří i přírodu

Pokaždé, když zaplatíte aplikací Qerko, restaurace nemusí zbytečně tisknout účtenku, která vám přijde emailem. Navíc za každou transakci Qerko přispěje na projekt Green Life na záchranu a výkup deštných pralesů v Indonésii - naší největší továrně na kyslík. A to je taky fajn, že? 🌳 

avatar

Sodexo Benefity

V Sodexo máme za cíl zlepšovat kvalitu života lidí, přispívat k ekonomickému a sociálnímu rozvoji a životnímu prostředí regionů, měst a celých zemí. Jsme firma s dlouholetou praxí v motivaci zaměstnanců. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a jednotlivá benefitní řešení upravujeme přesně na míru.