avatarSodexo Benefity 15.01.2021 1min čtení

Propadlé papírové stravenky na dobrou věc

Našli jste doma papírové stravenky Sodexo Gastro Pass s platností do 31. 12. 2020? Nevyhazujte je, protože ještě mohou pomoci lidem, kteří to v současné době nejvíce potřebují. Propadlé papírové stravenky nám můžete do konce února vrátit. Celkovou částku, kterou touto formou vybereme, pak darujeme České federaci potravinových bank.

Přispět na provoz potravinových bank můžete papírovými stravenkami Sodexo v jakékoliv hodnotě, kterým skončila platnost 31. 12. 2020. Jakým způsobem nám je můžete do 28. února doručit?

  • Osobně na našich Zákaznických centrech.
  • Bezkontaktně zasláním poštou na adresu: 
    Sodexo Pass Česká republika a.s.
    Zákaznické centrum
    Radlická 608/2
    150 00 Praha 5 – Smíchov

Podporou České federace potravinových bank navazujeme na sbírku potravin, která proběhla na konci minulého roku. Sodexo s podporou svých zaměstnanců darovalo potravinovým bankám 2 500 kg potravin. Nyní se můžete do pomoci připojit i vy a podpořit tak provoz potravinových bank, které každý den po celé ČR pomáhají matkám samoživitelkám, osamělým seniorům, sociálně slabým rodinám a dalším lidem v hmotné nouzi. Více informací: https://potravinovebanky.cz/.

 

Děkujeme, že pomáháte společně s námi!

Vaše Sodexo

 

avatar

Sodexo Benefity

V Sodexo máme za cíl zlepšovat kvalitu života lidí, přispívat k ekonomickému a sociálnímu rozvoji a životnímu prostředí regionů, měst a celých zemí. Jsme firma s dlouholetou praxí v motivaci zaměstnanců. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a jednotlivá benefitní řešení upravujeme přesně na míru.