avatarSodexo Benefity 17.12.2020 3min čtení

Prodlužujeme platnost volnočasových poukázek Flexi Pass a kreditu na Flexi Pass CARD

POZOR: Netýká se účtů v cafeteria Moje benefity, u kterých platnost bodů určuje zaměstnavatel.

Vzhledem k náročné situaci v tomto roce prodlužujeme platnost volnočasových benefitů Sodexo (mj. papírové poukázky Flexi Pass a elektronické benefity na Flexi Pass CARD), jejichž platnost měla končit 31. 12. 2020. Nově lze za tyto benefity nakupovat až do 31. 3. 2021.

Pokud v lednu najdete v šuplíků poukázky pro volný čas Sodexo (Flexi Pass, Fokus Pass, Vital Pass, Relax Pass, Holiday Pass nebo Smart Pass) s datem do 31. 12. 2020, nemusíte je házet do koše, ale můžete je využít až do konce března. Tuto informaci jsme zaslali všem našim partnerům. I tak se ale může stát, že v některé provozovně o prodloužení nebude obsluha vědět. Prosíme proto o klidné řešení a upozornění na tyto informace na našem webu.

Prodloužení se týká i všech digitálních účtů pro volný čas, kam byly nahrány kredity v období 1. 1. 2019 až 31. 12. 2019. Flexi Pass CARD (včetně Flexi Pass CARD na kartě Multi Pass CARD), včetně emise kreditu FKSP, FKSP Plus, FKSP Minus. Datum platnosti těchto kreditů se prodlužuje z 31. 12. 2020 na 31. 3. 2021. Netýká se účtů v cafeteria Moje benefity, u kterých platnost bodů určuje zaměstnavatel.

Kde si ověřit platnost bodů?

V Sodexo Osobním účtu a to buď v jeho webové verzi nebo v mobilní aplikaci Osobní účet (dostupná pro IOS i Android).

Při využití webové verze se přihlaste do svého Osobního účtu na sodexo-ucet.cz. V horním menu záložek klikněte na "Účty" a vyberte "Volný čas".

Expirace brezen 1-1

V levé části obrazovky v sekci "Kredity" najdete nejbližší datum expirace a výši kreditů, kterým k tomuto datu končí platnost.

Expirace brezen-1

Přihlašujete-li se přes mobilní aplikaci Osobní účet, pak v přehledu prostředků zvolte "Účet" "Volný čas" a přejděte na kartu "INFO".

MAPA - zůstatek-1

 

Pokud využíváte služeb SODEXO CAFETERIA:

Pro zjištění platnosti bodů v CAFETERIA se nejprve přihlaste do SODEXO osobní účet. Po přihlášení jděte do záložky Moje benefity a tam zkontrolujte "zůstatek Volného času", kde uvidíte počet bodů k expiraci.

Zjistili jste, že vám zbývají nevyčerpané kredity a nevíte co s nimi? 

Kartou Flexi Pass CARD lze zaplatit nepřeberné množství produktů a služeb: zážitky, knihy, kulturu, zdraví, sport a relaxaci, vzdělávací kurzy a mnoho dalšího. Přehled všech partnerů, včetně jednotlivých emisí FKSP, najdete na www.mujpass.cz. Velkou výhodou karty je, že můžete nakupovat i online.

Pro zobrazení všech možností, kde můžete své body uplatnit, stačí ve filtru na webu www.mujpass.cz zapnout možnost Flexi Pass CARD a případně přidat některou z emisí FKSP, FKSP Plus nebo FKSP Minus.

Chcete si usnadnit práci s filtrováním a vědět rovnou, kam s Flexi Pass CARD vyrazit? Přihlaste se do svého Sodexo Osobního účtu a v horním menu záložek zvolte "Kde nakupovat". Dostanete se na Mujpass.cz s filtry nastavenými přímo pro vaše benefity.

Další možností, především pro milovníky cestování a zážitků, je převedení kreditů na kredity nebo poukázky některého z našich partnerů. 

Ehotel.cz

Cestovatele zaujme nabídka ehotel.cz, který do konce roku 2020 nabízí uložení kreditů na dárkový poukaz. Použijte kód "VANOCE2020" a získáte 10 % navíc. Platnost dárkového poukazu je 12 měsíců od vystavení. Můžete s ním udělat radost sobě nebo svým blízkým a budete mít dostatek času si promyslet, kam se s ním vydáte. Lze opakovaně využít na všechny služby partnera až do vyčerpání jeho hodnoty.

K nákupu poukazů lze kromě kreditů na Flexi Pass CARD použít také papírové poukázky Flexi Pass a Fokus Pass. Nejprve si na stránkách partnera vyberete typ poukazu. Ve způsobu úhrady poukazu vyberete Platba papírovými Sodexo Pass - naskenované poukázky vložíte přílohou k objednávce. Až se vám poukaz vygeneruje, odešlete papírové poukázky poštou na adresu ehotel.cz a jakmile budou poukázky doručeny, dojde k aktivaci vytvořeného poukazu.  

Travelking.cz

Získejte bonus až 5 % kreditů navíc, maximálně však 500 Kč při převedení benefitních bodů Sodexo na kredity partnera Travelking.cz. Kredity nemusíte vyčerpat najednou, na jejich uplatnění máte limit 6 měsíců a lze je využít na více nákupů.

Slevomat a Allegria

Máte rádi zážitky? Převedením kreditů na Slevomat.cz jim prodloužíte platnost o 6 měsíců. Při převodu prostředků do konce roku 2020 máte možnost získat navíc až 500 kreditů. Více informací o speciální nabídce partnera naleznete ve svém Sodexo Osobním účtu v sekci "Doporučujeme" a také na stránce věnované vánočním speciálním nabídkám.

I Slevomat umožňuje k nákupu kreditů využít papírové poukázky Sodexo. Návod, jak postupovat, naleznete zde. Papírové poukázky vám během chvilky převedou na kredity také na své pobočce v pražském Karlíně.

Nevíte si rady, jakým dárkem potěšit své blízké? Je nejvyšší čas využít své body. I zážitky od Allegria uhradíte benefity Sodexo a to jak těmi digitálními, tak těmi papírovými. Díky filtru "Uplatnění benefitů" si snadno ověříte, zda vámi vybraný zážitek lze, či nelze benefitní poukázkou nebo kreditem uhradit.  Více informací o nákupu poukazů benefitními prostředky naleznete v sekci Vše o nákupu.

 

avatar

Sodexo Benefity

V Sodexo máme za cíl zlepšovat kvalitu života lidí, přispívat k ekonomickému a sociálnímu rozvoji a životnímu prostředí regionů, měst a celých zemí. Jsme firma s dlouholetou praxí v motivaci zaměstnanců. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a jednotlivá benefitní řešení upravujeme přesně na míru.