avatarSodexo Benefity 06.08.2021 1min čtení

NOVINKA: Za benefity si můžete koupit letenku, kredit na BeRider a další skvělé služby

Sodexo, největší poskytovatel benefitů na českém trhu, rozšiřuje portfolio svých služeb a nově spustilo portál Sodexo Cestuj s benefity.cz, který umožňuje kupovat za benefity letenky, služby jako BeRider a mnoho dalšího.

Služba Cestuj s benefity.cz je mladší sourozenec oblíbené služby Sodexo Rozvoz.cz a funguje naprosto stejně, jenom s tím rozdílem, že zde utratíte své volnočasové kredity. Hledejte nabídky v oblasti cestování, dovolené, letenek* nebo zážitků.

Nakoupené vouchery nyní uplatníte na Letuska.cz, Ehotel.cz, nebo Berider a v brzké době se můžete těšit na Kiwi.com, Spa.cz nebo Driveto.

Jak funguje Cestuj s benefity?

  • Vyberte, kde chcete nakoupit
  • Zvolte hodnotu poukazu(ů)
  • Zaplaťte přes platební bránu Sodexo
  • Zakoupené poukazy vám obratem zašleme na váš email
  • Zakoupenými poukazy u partnera uhradíte svou rezervaci / nabízenou službu 

* Nákup voucheru k úhradě letenky na Cestujsbenefity.cz je možný pouze s nákupem voucheru na ubytování, aby ho bylo možné zahrnout do kategorie cestování dle platné legislativy. Letenky samostatně z volnočasových benefitů zakoupit nelze.

 

Cestuj s benefity
avatar

Sodexo Benefity

V Sodexo máme za cíl zlepšovat kvalitu života lidí, přispívat k ekonomickému a sociálnímu rozvoji a životnímu prostředí regionů, měst a celých zemí. Jsme firma s dlouholetou praxí v motivaci zaměstnanců. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a jednotlivá benefitní řešení upravujeme přesně na míru.