avatarSodexo Benefity 23.03.2021 1min čtení

NOVINKA! Objednávejte na OneMenu a zaplaťte kartou Sodexo

Kvůli pandemii si na dobré jídlo do restaurace nejspíš ještě chvíli nezajdeme. To ale neznamená, že si ho nemůžeme objednat a vychutnat doma poté, co nám ho dovezou nebo si ho vyzvedneme u výdejového okénka. Abychom vám objednávání jídla ještě více usnadnili, spojili jsme síly s OneMenu. Co to pro vás znamená? Konec hledání jídelního lístku restaurace na internetu a zdlouhavých telefonických objednávek. Teď si vychutnáte jídlo z vaší oblíbené restaurace jen na pár kliknutí.

 

Díky službě OneMenu si můžete online objednat z výdejového okénka vybraných restaurací a kaváren po celé České republice, z nichž některé nabízejí i rozvoz. Jednoduše si vyberete z jejich menu, vyplníte objednávku, zaplatíte a jídlo si v daný čas vyzvednete nebo necháte dovézt. U vybraných restaurací můžete objednávku nově uhradit i stravenkovou kartou Sodexo (Gastro Pass CARD). Elektronickými stravenkami zaplatíte jednoduše přímo ze svého Osobního účtu.

Jak si objednat, když chcete platit Gastro Pass CARD?

  • Přihlaste se do svého Sodexo Osobního účtu na www.sodexo-ucet.cz a v hlavní nabídce klikněte na „Kde nakupovat“.
  • V katalogu provozoven použijte filtr Platební metodaOneMenu.
  • Zobrazte detail provozovny a klikněte na tlačítko „Objednat jídlo s sebou“.
  • Při placení objednávky zvolte „Platíte pomocí Sodexo“.

Objednávat můžete také přímo na OneMenu nebo prostřednictvím naší aplikace Sodexo Osobní účet kliknutím na tlačítko OneMenu. Vyberte si z menu vaší oblíbené restaurace a zaplaťte ze svého Sodexo účtu. U podniků, které nepřijímají Sodexo karty, můžete zaplatit stejně jednoduše svou běžnou platební kartou.

Restaurace, kde lze zaplatit kartou Sodexo v rámci OneMenu.cz, najdete také na www.mujpass.cz pod filtrem Platební metoda - OneMenu. Při placení objednávky uvidíte způsob platby – „Platíte pomocí Sodexo“.

Přejeme vám dobrou chuť!

Vaše Sodexo

 

avatar

Sodexo Benefity

V Sodexo máme za cíl zlepšovat kvalitu života lidí, přispívat k ekonomickému a sociálnímu rozvoji a životnímu prostředí regionů, měst a celých zemí. Jsme firma s dlouholetou praxí v motivaci zaměstnanců. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a jednotlivá benefitní řešení upravujeme přesně na míru.