avatarMichal Močko 21.09.2020 1min čtení

Nové emise stravenek Gastro Pass a poukázek Asistence Pass

Představujeme novou emisi stravenek Gastro Pass a poukázek Asistence Pass pro rok 2021.

20SOD44-Sodexo-nejnizsi-poplatky-banner-Emise-1440x440-01om-3

 

Nová emise stravenek Gastro Pass, kterou jsme na trh uvedli v průběhu září, má opět novou podobu. Nová růžová poukázka má platnost do konce roku 2021. Současně do konce roku 2020 zůstává v platnosti také loňská emise v modré barvě. 

Zároveň se stravenkou jsme začali vydávat také novou emisi poukázek Asistence Pass. Tyto poukázky slouží primárně k nákupu potravin, oděvů, obuvi, základních hygienických potřeb, vybraného zboží v lékárnách (například teploměru, dětských plen, speciálních potravin apod.). Pro příjem poukázek Asistence Pass neexistuje žádný limit, lze platit libovolným počtem kusů. Nová emise má stejnou barvu, jako předchozí. Mění se jen obrázek na pozadí. Nová emise poukázek Asistence Pass je platná do 31. 12. 2021.

Náhledy nových vizuálů stravenek Gastro Pass a poukázek Asistence Pass naleznete spolu s bezpečnostními letáky pro oba zmíněné poukazy ZDE.

 

Nebaví Vás neustále sledovat nejnovější emise a rádi byste přijímali nejmodernější produkty? Buďte partnerem také pro karty Gastro Pass CARD a Multi Pass CARD. Kontaktujte nás na info.partner@sodexo.com.

 

Chcete dopřát svým zaměstnancům moderní řešení benefitů? Neváhejte kontaktovat svého obchodního zástupce. Díky karetním produktům už Vaši zaměstnanci nebudou muset hlídat platnost jednotlivých poukázek a budou mnohem spokojenější! 

 

avatar

Michal Močko

Michal Močko pracuje na pozici Specialista Digitální komunikace. Mezi jeho záliby patří cestování, příjemné posezení s přáteli a konzumace kávy při jakékoli příležitosti.