avatarBarbora Pavlíková 03.01.2020 1min čtení

Nové sauny v síti ActivePass

Na zimní sezonu jsme si pro vás připravili žhavou nabídku saun a dalších relaxačních provozoven, ve kterých můžete nově využít svou kartu ActivePass.

sauna centralNejzajímavější nabídku přinášíme z centra Prahy. Nově jsme mezi naše partnerské provozovny zařadili Sauna Central. Tento ráj plný pohody a míru můžete navštívit s ActivePassem jen za 100,- Kč. Saunové centrum je vyhlášené pro svůj čistý dřevěný design doplněný o živé rostliny, díky čemuž si můžete dopřát zasloužený klid a načerpat novou energii. Čekají na vás čtyři sauny a pára, relax zona, chill bar, vířivka i privátní wellness. Osvěžit se zde můžete lahodným japonským čajem, domácími limonádami nebo fresh juicem. Aby byl relax opravdu tím pravým ořechovým i pro náročnější, můžete se těšit i na vodní dýmky.


Naši síť provozoven, v nichž můžete využít permanentku ActivePass, jsme rozšířili také o dvě nové pobočky Saunia. Jednu z nich najdete v Praze, přímo v nákupním centru Galerie Harfa, druhou pak v nákupním centru Campus Square Brno.


Relax days

Od začátku roku máte možnost využít svůj ActivePass i v pražské provozovně Relax Days. S doplatkem 150 Kč můžete strávit až 100 minut ve wellnesss centru v srdci Prahy. K dispozici vám jsou hned tři různé sauny, ochlazovací bazének i velká vířivka.

Tak po práci nastartujte svou aplikaci a zastavte se!

 

avatar

Barbora Pavlíková

Barbora Pavlíková pracuje v marketingovém oddělení společnosti Sodexo Benefity. Čas ráda tráví ve společnosti svých přátel a čtyřnohého společníka. Ve volné chvíli ráda sportuje a nepohrdne dobrou kávou.
Footer Sodexo