avatarMichal Močko 12.11.2017 1min čtení

Nové mobilní aplikace pro správu a platbu

Všichni, kdo mají od svého zaměstnavatele zřízené benefity ve formě karetních produktů společnosti Sodexo Benefity, mohou od nynějška využívat nejmodernější technologie při placení u smluvních partnerů. Sodexo, jako první ve svém oboru, přišlo s možností platit na platebních terminálech v partnerských provozovnách prostřednictvím mobilního telefonu.

Pomocí aplikace Sodexo Mobilní platba, která je k dispozici pro telefony s operačním systémem Android, je možné zaplatit na více než 15 tisících místech po celé České republice. Zároveň s touto inovací přichází společnost Sodexo také s výrazně vylepšenou aplikací Sodexo Osobní účet, jež umožňuje držitelům karet dokonalý přehled a správu účtů. Uživatelé tam naleznou přehled transakcí, své zůstatky i stav karty, kartu v telefonu mohou také zablokovat či naopak odblokovat nebo resetovat svůj PIN. Oblíbenou funkcí aplikace je možnost vyhledat nejrůznější provozovny pro vybrané produkty, využít lze také nalezení nejbližších provozoven pomocí zjišťování polohy uživatele.

Více informací o možnostech obou aplikací je k dispozici zde.

avatar

Michal Močko

Michal Močko pracuje na pozici Specialista Digitální komunikace. Mezi jeho záliby patří cestování, příjemné posezení s přáteli a konzumace kávy při jakékoli příležitosti.