avatarSodexo Benefity 12.04.2022 1min čtení

Nejvýhodnější nabídka firemních benefitů na trhu

Zaměstnanecké benefity slouží nejen jako efektivní nástroj pro motivaci, ale v poslední době je firmy vyhledávají také proto, aby zaměstnance podpořili v období rostoucí inflace a výrazného zdražování. Jak ale poznáte, které benefity jsou pro vaši firmu ty pravé a zároveň finančně nejvýhodnější? S tím vám poradí odborníci na motivaci ze Sodexo Benefity, kteří sledují aktuální trendy a připravují řešení na míru. 

 

Group 2136@2x

Stravování 

  • Stravenky patří dlouhodobě k nejžádanějším benefitům. V posledních letech roste zájem zejména o Sodexo stravenkové karty, které přinášejí mnoho výhod.
  • Odpadává zbytečná administrativa a logistika s rozdáváním papírových stravenek a zaměstnanci mohou díky programu Peníze zpět ušetřit každý měsíc stovky až tisíce korun. Nyní například získají v Billa z každého nákupu 10 % zpět na stravenkový účet.
  • Ke stravenkové kartě si lze navíc připojit bankovní kartu, takže o tuto výhodu nepřichází, i když jim dojdou finance na stravenkovém účtu.
  • Vaši zaměstnanci si navíc mohou vše sami snadno spravovat v aplikaci Osobní účet, která má jedno z nejlepšího uživatelských hodnocení na trhu. 

 

 

 Full

Benefity pro volný čas  

  • Doba covidová změnila režim fungování firem a mnoho lidí využívá v různé míře práci z domova. Tato změna ještě zvýšila poptávku po benefitech šitých na míru jednotlivým zaměstnancům.
  • Řešením jsou benefity pro volný čas, za které lze pořídit pestrou škálu zboží a služeb.
  • Vaši zaměstnanci s nimi mohou podpořit své zdraví, ať se již jedná o sport, wellness, léky a vitamíny nebo online terapie a seberozvojové kurzy. Oblíbené jsou také proto, že je lze využít na dovolené u nás i v zahraničí. 

 

 

 Text-1

Největší partnerská síť 

  • Sodexo benefity lze uplatnit v široké partnerské síti po celé České republice. Momentálně v ní máme 68 tisíc provozoven a každý měsíc přidáváme až 500 nových. Všechna místa jsou dohledatelné na www.mujpass.cz.
  • Pokud v nabídce nenajdete oblíbenou restauraci blízko vašeho pracoviště nebo službu, kterou vaši zaměstnanci rádi využívají, obraťte se na nás a my ji zkusíme přidat do naší partnerské sítě a rovnou i domluvit speciální nabídku. 

 

Spojte se s námi a zařídíme vám benefity pro vaši firmu za nejvýhodnější cenu na trhu. 

 

Desktop

 

avatar

Sodexo Benefity

V Sodexo máme za cíl zlepšovat kvalitu života lidí, přispívat k ekonomickému a sociálnímu rozvoji a životnímu prostředí regionů, měst a celých zemí. Jsme firma s dlouholetou praxí v motivaci zaměstnanců. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a jednotlivá benefitní řešení upravujeme přesně na míru.