avatarSodexo Benefity 19.01.2022 1min čtení

Důležité informace: Uzavření zákaznických center v Praze a Brně

V minulém roce jsme zaznamenali rostoucí poptávku po našich digitálních produktech. Tento trend přechodu na digitální řešení se postupně promítá i na naše zákaznická centra, jejichž návštěvnost je čím dál menší. Tyto okolnosti nás dovedly k rozhodnutí uzavřít od 1. března 2022 Zákaznická centra v Praze a Brně.

Připravili jsme pro vás návod, jak můžete dále postupovat při proplácení a nákupu poukázek:

Partnerské provozovny

Vaše poukázky k proplacení nám můžete zaslat na adresu centrálního vyplácení spolu s vyplněnou VÝČETKOU.

Sodexo Pass Česká republika a.s.
Oddělení centrálního vyplácení
Palác Křižík – Radlická 2
150 00  Praha 5

Kde najdete výčetku?

  1. Výčetku s předvyplněnou hlavičkou s vašimi údaji najdete po přihlášení do partnerského portálu Sodexo na adrese www.sodexo-ucet.cz v menu Výčetka, kde si ji můžete elektronicky vyplnit, nebo si ji stáhnout a vyplnit počty poukázek ručně.
  2. Prázdnou výčetku k ručnímu vyplnění najdete také ZDE.

 

Víte, že můžete ušetřit na poplatcích z proplácení stravenkových produktů Gastro Pass a Gastro Pass CARD? Převeďte si tržby k dodavatelům MAKRO, Alza nebo Slevomat. Více informací zde.

 

Klienti 

  1. Pokud se chcete vyhnout logistice s poukázkami, přejděte na naše karetní řešení. Více informací najdete na www.sodexo.czV případě zájmu se obraťte na zákaznické centrum nebo kontaktujte svého zástupce Sodexo. 
  2. Chcete-li i nadále využívat naše papírové poukázky, můžete si je zakoupit přes portál www.mojesodexo.cz, kde zvolíte jiné metody doručení.

 

V případě, že budete chtít upravit údaje ve smlouvě, kontaktujte naši zákaznickou linku na čísle 233 113 435 nebo nám napište:

Děkujeme za pochopení.

Vaše Sodexo

avatar

Sodexo Benefity

V Sodexo máme za cíl zlepšovat kvalitu života lidí, přispívat k ekonomickému a sociálnímu rozvoji a životnímu prostředí regionů, měst a celých zemí. Jsme firma s dlouholetou praxí v motivaci zaměstnanců. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a jednotlivá benefitní řešení upravujeme přesně na míru.