avatarBarbora Pavlíková 29.06.2020 1min čtení

Důležité informace: Změny fungování Zákaznických center

Změna otevírací doby Zákaznických center od 1. července
Od 1. července 2020 dojde ke změně otevírací doby našich Zákaznických center. Upravili jsme provozní dobu během poledne z důvodu minimální frekvence návštěv v této době.

Nové otevírací doby najdete ZDE.

Uzavření Zákaznických center v Liberci a Českých Budějovicích od 1. září
V posledních měsících jsme zaznamenali rostoucí poptávku po našich digitálních produktech. Tento trend přechodu na digitální řešení se postupně promítá i na některá naše Zákaznická centra, jejichž návštěvnost je čím dál menší. Tyto okolnosti nás dovedly k rozhodnutí uzavřít od 1. září 2020 Zákaznická centra v Liberci a Českých Budějovicích.

Připravili jsme pro vás návod, jak můžete po letních prázdninách postupovat při proplácení a nákupu poukázek:

Partnerské provozovny

Vaše poukázky k proplacení nám můžete zaslat na adresu Centrálního vyplácení spolu s vyplněnou VÝČETKOU.

Sodexo Pass Česká republika a.s.
Oddělení centrálního vyplácení
Palác Křižík – Radlická 2
150 00  Praha 5

Kde najdete výčetku?

1. Výčetku s předvyplněnou hlavičkou s vašimi údaji najdete po přihlášení do partnerského portálu Sodexo na adrese www.sodexo-ucet.cz v menu Výčetka, kde si ji můžete elektronicky vyplnit, nebo si ji stáhnout a vyplnit počty poukázek ručně.
2. Prázdnou výčetku k ručnímu vyplnění najdete pak také ZDE.

Ušetřete na poplatcích
Víte, že můžete ušetřit na poplatcích z proplácení stravenkových produktů Gastro Pass a Gastro Pass CARD? Převeďte si tržby k našim dodavatelům MAKRO, Alza nebo Slevomat. Více informací zde.

Klienti

A. Pokud se chcete vyhnout logistice s poukázkami, přejděte na naše karetní řešení. Více informací najdete na našem webu www.sodexo.cz. V případě zájmu se obraťte na pracovnice Zákaznického centra nebo kontaktujte svého zástupce Sodexo.
B. Chcete-li i nadále využívat naše papírové poukázky, můžete si je zakoupit přes portál www.mojesodexo.cz, kde zvolíte jiné metody doručení.

V případě, že budete chtít upravit údaje ve smlouvě, kontaktujte naši zákaznickou linku na čísle 233 113 435 nebo nám napište:

Partnerské provozovny: info.partner@sodexo.com
Klienti: info.klient@sodexo.com

Děkujeme za pochopení.

Vaše Sodexo

avatar

Barbora Pavlíková

Barbora Pavlíková pracuje v marketingovém oddělení společnosti Sodexo Benefity. Čas ráda tráví ve společnosti svých přátel a čtyřnohého společníka. Ve volné chvíli ráda sportuje a nepohrdne dobrou kávou.