avatarSodexo Benefity 18.01.2023 1min čtení

Dárkový Pass: Doporuč a získej třeba až 50.000 Kč

Co je dárkový pass Sodexo?

Dárkový Pass Sodexo je univerzální dárková poukázka ideální pro motivaci zaměstnanců nebo na podporu prodeje. Nejčastěji je využíván ve firmách jako motivace pro výkon (podpora prodeje), odměna za loajalitu (odpracovaná léta), nebo také jako motivace k opakovaným nákupům klientů a zákazníků. Oblíbený je u firem pro svoji daňovou výhodnost (daňově uznatelný náklad) a u příjemců pro širokou škálu využití (21 000 obchodů v ČR, kde dárkovou dárkový pass Sodexo můžete využít).

Proč bych měl dárkový pass doporučit?

Jedním z důvodů je odměna, kterou získáte v případě, že firma kterou jste doporučil objedná Dárkový Pass od Sodexo. Výše odměny je závislá na objemu (hodnota v Kč) objednávky firmy, kterou jste doporučil. Konkrétně je to pak 0,5 % z hodnoty všech objednávek, které vámi doporučená firma realizuje v termínu od 18. 1. 2023 do 18. 4. 2023.

Příklad:

  • Hodnota objednávek Dárkového Passu od Sodexo (vámi doporučené firmy) je 1 000 000 Kč.
    • Vaše odměna je 5 000 Kč.
  • Hodnota objednávek Dárkového Passu od Sodexo (vámi doporučené firmy) je 10 000 000 Kč.
    • Vaše odměna je 50 000 Kč.
  • Hodnota objednávek Dárkového Passu od Sodexo (vámi doporučené firmy) je 20 000 000 Kč.
    • Vaše odměna je 100 000 Kč.

Chci doporučit firmu, co mám proto udělat?

Jděte na www.sodexo.cz/doporucte-noveho-klienta/ a do formuláře pro “Doporučení klienta“ zadejte název firmy, o které si myslíte, že by mohla mít o Dárkový Pass Sodexo zájem. My se poté s firmou spojíme a pokud Dárkový Pass skutečně objedná, dáme vám emailem vědět. Takto vás budeme informovat o každé objednávce až do skončení akce (18. 4. 2022), kdy se s vámi také domluvíme na zaslání vaší odměny.

 

Všechny informace, pravidla o akci a formulář pro “Doporučení klienta“ najdete zde.

avatar

Sodexo Benefity

V Sodexo máme za cíl zlepšovat kvalitu života lidí, přispívat k ekonomickému a sociálnímu rozvoji a životnímu prostředí regionů, měst a celých zemí. Jsme firma s dlouholetou praxí v motivaci zaměstnanců. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a jednotlivá benefitní řešení upravujeme přesně na míru.